Merta Makina
Merta Makina

Merta Maden Makinaları İmalat Mühendislik Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız Madencilik sektöründeki firmalara yaptığı danışmanlık, proje ve fizibilite çalışmalarına ilaveten 2007 yılında makine imalat sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. Böylece projeler kadar imal edilen makinelerdeki verimliliğin arttırılması da amaçlanmıştır.

Çeşitli madenlerin ve minerallerin kazanımında uygulanan Kırma-Eleme-Zenginleştirme teknolojilerinin ve proseslerinin seçimi çok önemlidir. Bu amaçla seçilen zenginleştirme makinelerinin üretim üzerindeki etkisi de bir o kadar önemlidir. Cevher zenginleştirme makinelerinin verimliliği konusunda gerek atölye ve gerekse üretim bölgesinde Ar-Ge yapan firma sayısının olmayışı bu sektörde faaliyetimizde en önemli etkenlerden biri olmuştur.

Özellikle Krom Konsantre Tesisleri ve Arıtma Sistemlerinin uygulamasına yönelik birçok projenin tesis makina ve ekipmanlarını imal etmiştir.

Yeni ve geliştirilmiş imalatlarıyla kısa sürede çok önemli makine imalatları yapan ve monte eden firmamız , kaliteli ve yenilikçi ürünleriyle sektörde ki önemli bir boşluğu doldurmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ve ihtiyacını önde tutan bir kuruluş olarak genelde madencilik, özelde Cevher Zenginleştirme Makineleri sektörüne katkı sağlamaya devam etmektedir.

Kaliteli Hizmet Ürünlerimizde kaliteden ödün vermedik.
Araştırma Her zaman gelişim ve yeniliğe açık.
Uygulama Geliştirerek hizmet vermeye devam edeceğiz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.